Oznamy pre rodičov

Školská jedáleň Sihelné

Kontakt: Telefónne číslo - 0948 400 731

Mailová adresa ŠJ: skolkasihelne@orava.sk

Našou prioritou je spokojnosť naších stravníkov v oblasti školského stravovania.

Pracovná doba: od 7,00 hod. do 15,00 hod.

Zamestnanci ŠJ:

Vedúca ŠJ: Bc. Marta Špigurová                                                                                                                                                         Hlavná kuchárka: Mária Ďubašáková                                                                                                                                                 Kuchárka:            Daniela Luscoňová                                                                                                                                             Od 01.10.2022                                                                                                                                                                                 Pomocná sila: Anna Mazuráková                                                                                                                                                     Školská jedáleň zabezpečuje stravu pre deti MŠ, žiakov 1. - 9 roč. cirkevnej základnej školy, zamestnancov, dôchodcom a   omsamelým občanom.

Stravník je povinný vyplniť záväznú prihlášku podpísanú rodičom a až potom sa môže stravovať v školskej jedální.

Počet zapísaných stravníkov na školský rok 2022/2023                                                                                                               MŠ:        86                                                                                                                                                                                         CZŠ:      75                                                                                                                                                                                   Dospelí: 13                                                                                                                                                                         Dôchodcovia:1

Výdaj obedov: Obedy sa vydávajú v čase od 11 hod. do 14,00 hod.

Dôchodcovia                      od 11,00 hod. do 11,30 hod.

Denný poplatok za odobraté jedlo na nákup potravín :

Deti MŠ:             celodenná - 1,84€    / desiata 0,38€, obed 0,90€, olovrant 0,26€, réžia 0,30€/

poldenná -   1,58€    / desiata 0,38€, obed 0,90€, réžia 0,30€/

Žiaci ZŠ  1.-4.roč.     obed -   1,51€  / 1,21€, réžia 0,30€/

Žiaci ZŠ 5.-9.roč.      obed -   1,60€ /1,30€ , réžia 0,30€ /

Dospelí:                    obed -    1,41€ + režijné náklady k dennému obedu

Cudzí stravníci: obed 2,45€ + 0,70€ režijné náklady hradí obecný úrad

Počas ochorenia KOVID 19 sa dôchodcom obedy nepripravujú

Platba za stravné sa uhrádza mesačne vždy do 10 dňa v mesiaci a to poštovou poukázkou na účet školskej   jedálne, benkingom, trvalým príkazom.

Do pozornosti všetkým rodičom a zákonným zástupcom

Je dôležité, aby rodič odhlásil alebo prihlásil  na stravu svoje dieťa /žiaka/ v škole deň vopred a to do 14,00 hodiny                        osobne na stránke www.strava.cz alebo telefonický na tel.  0948400731 nakoľko v súlade s podmienkami stravovania sa v ŠJ   neposkytuje finančná ani vecná náhrada.

Dozor v školskej jedálni

Počas výdaja obeda je v školskej jedálni zabezpečený pedagogický dozor.

Jedálny lístok v školskej jedálni sa zostavuje podľa zásad na zostavovanie jedálnych lístkov v zariadení školského   stravovania ktoré sú prílohou vyhlášky MŠ SR č.330/2009 o zariadení školského stravovania.

Školská jedáleň Sihelné

• Materská škola Sihelné